Szkolenia skitourowe podczas SNOW EXPO na śniegu 2020 – Słotwiny Arena, Krynica-Zdrój, 11-12 stycznia

Ekipa skitourowego zakopanego przybywa do Krynicy w ramach krótkich szkoleń skiturowych. Dołączcie do nas

Jeśli planujecie spędzenie najbliższego weekendu w Krynicy-Zdrój to koniecznie wpadnijcie na SNOW EXPO na śniegu 2020 – Słotwiny Arena, gdzie prowadzić będziemy krótkie szkolenia skitourowe. To doskonała okazja do zapoznania się z tym  pięknym sportem, więc jeśli ktoś z  Was nie miał do tej pory do czynienia ze skitouringiem, to czas najwyższy!

Impreza SNOW EXPO na śniegu to niepowtarzalna okazja do darmowego przetestowania sprzętu narciarskiego i snowboardowego kilkunastu wiodących producentów. Cegiełkę do eventu dołożymy także i my, starając się zarazić jak najwięcej osób skitourową pasją 🙂 Chcemy maksymalnie ułatwić każdemu postawienie pierwszych skitourowych kroków, dlatego zapewniamy wszelki potrzebny sprzęt (narty, foki, buty, kije), i to nie byle jaki, bo pochodzący z najnowszych kolekcji topowych marek!

Szkolenia odbywać się będą w sobotę i niedzielę (11 i 12 stycznia) w godzinach 10:00 oraz 13:00. Osoby zainteresowane zostaną podzielone na grupy, po czym każdy uczestnik zostanie wyposażony w niezbędny ekwupinek. Każde szkolenie będzie trwało około 2 godzin, w trakcie nasi instruktorzy pokażą i wyjaśnią podstawy skitouringu, takie jak obsługa sprzętu, prawidłowa technika chodzenia oraz wykonywanie zakosów.

CENA

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 30 zł, z czego całość przekazujemy na cele charytatywne!

ZAPISY

Rejestracji na szkolenie należy dokonać poprzez poniższy formularz. Liczba miejsc jest ograniczona, – na każdą grupę przypada 6 kursantów – więc nie zastanawiajcie się za długo!

W co powinien być wyposażony każdy z uczestników?:

  • plecak, który pomieści dodatkową kurtkę lub bluzę, foki po zdjęciu ich z nart oraz przekąskę czy napój
  • wygodną odzież – zalecamy kurtkę z membraną, spodnie narciarskie lub turystyczne, dodatkową warstwę do ewentualnego założenia podczas zjazdu
  • kask – nie jest obowiązkowy, ale stanowczo zalecamy 🙂


WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl