Już 05.10 rusza kolejna odsłona Pure Powder Tour!

Już 5 października w trasę ruszy 6. edycja Pure Powder Tour - największego w Polsce cyklu festiwali dla narciarzy i snowboardzistów.

Już 5 października w trasę ruszy 6. edycja Pure Powder Tour – największego w Polsce cyklu festiwali dla narciarzy i snowboardzistów. Cykl tradycyjnie rozpocznie się w Krakowie (5.10), a potem odwiedzi Wrocław (10.10), Katowice (11.10) i zakończy się w Warszawie (12.10). Na festiwalach widzowie obejrzą na wielkim ekranie najnowsze filmy narciarskie i snowboardowe, będą mieli okazję spotkać się z twórcami niektórych z nich, a także zobaczyć co szykują producenci freeride’owego sprzętu i akcesoriów na sezon 2019/2020.

https://www.facebook.com/powderpl/videos/1143478385844856/

Cztery przystanki trasy, a podczas nich…

Szósta odsłona cyklu Pure Powder Tour jak zwykle wypełniona jest po brzegi ciekawymi produkcjami filmowymi z całego świata, których wspólnym mianownikiem jest głęboki puch i przygoda. Zobaczymy zarówno produkcje europejskie, jak i te zza oceanu – w programie festiwalu nie zabrakło najnowszych filmów takich kultowych wytwórni jak Matchstick Productions, Level1 oraz filmów ze starego kontynentu ze stajni Ivresse Films czy Red Bull Media House.
Będą także polskie akcenty. Jeden z nich to dokumentalny film Pawła Jaworskiego „Spirit Of Flatness” opowiadający o fenomenie sceny snowboardowej w Finlandii – kraju bez gór, który jest jednocześnie ojczyzną najlepszych snowboardzistów na świecie.

Podczas krakowskiego przystanku (5 października) odbędzie się też spotkanie z Zuzanną Witych – polską narciarką odnoszącą sukcesy w międzynarodowej serii zawodów Freeride World Qualifier.

Ciekawe spotkania organizatorzy zaplanowali również w Katowicach (11 października) i Warszawie (12 października). Przystanki w tych miastach odwiedzi słynna ekipa Legs Of Steel promująca swój najnowszy film „One Two One” – będzie więc okazja porozmawiać o kuchni produkowania filmów narciarskich z Fabio Studerem, Paddym Grahamem, Ahmetem Dadalim i Tomem Ritschem.

Targi sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Tradycyjnie, wszystkim przystankom Pure Powder Tour towarzyszyć będą także wystawy sprzętowe. W tym roku zostaną one wzbogacone o nowość – akcję sprzedażową EARLY BIRD. Polega ona na atrakcyjnych rabatach na tegoroczne kolekcje udzielanych przez wystawców Pure Powder Tour wyłącznie w czasie trwania wydarzenia w danym mieście. Jeżeli ktoś planuje więc zakupy przed sezonem zimowym, może trafić świetną okazję!

Magazyn drukowany Pure Powder.

Podczas tegorocznego touru ekipy Pure Powder premierę będzie miała także 6. edycja magazynu drukowanego Pure Powder. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów freeridu!

Pełen program poszczególnych edycji, bilety online oraz inne szczegóły, dostępne są na stronach wydarzeń na Facebooku:

05.10.2019 Pure Powder Tour Kraków 2019: http://bit.ly/PPT19-FB-Krk
10.10.2019 – Pure Powder Tour Wrocław 2019: http://bit.ly/PPT19-FB-Wro
11.10.2019 – Pure Powder Tour Katowice 2019: http://bit.ly/PPT19-FB-Kato
12.10.2019 – Pure Powder Tour Warszawa 2019: http://bit.ly/PPT19-FB-Wwa

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl