Ostatnie odcinki skiturowego serialu Dynafita

Dwa ostatnie odcinki skiturowego serialu "Connections" ujrzały światło dzienne. Zapraszamy do podglądnięcia jak wygląda "foczenie" w Kolorado i Idaho.

Ostatnie dwa odcinki skiturowego serialu Dynafita i Gore-tex’u ujrzały światło dzienne. Dla tych, którzy nie widzieli pierwszego odcinka przypominamy, że ideą „serialu” jest zobaczenie skituringu oczami najlepszych. Ważnym punktem każdego odcinka jest „testowanie sprzętu”, ponieważ bohaterowie odcinka dostali od Dynafita nowe wiązania Radical 2, które są dość rewolucyjne, a skiturowcy mają je sprawdzić w prawdziwym świecie. W pierwszym odcinku testerami byli Eric Hjorleifson i Trevor Hunt. W drugim do boju ruszyły Panie KT Miller i Meredith June.

Trzeci odcinek sygnują Marshall Thomson i Donny Roth, którzy przemierzają ciekawe zbocza Crested Butte w Kolorado. Warto zwrócić uwagę na słowa Donnego – „podchodzenie sprawia taką samą przyjemność jak zjazd – to proste – skituring to prosty sport”.

Czwarty, a zarazem ostatni odcinek poświęcony jest Codemu Barnhillowi który nagrał swój „park” w Sun Valley (ID).

Co dalej? Czekamy na zimę 🙂 A jeżeli chcecie zobaczyć na własne oczy nowe zapięcia Dynafita, to znajdziecie je w Zakopiańskim sklepie Polar Sport.

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl