Film o Zakopanem… takim prawdziwym!

Czy Zakopane ma do zaoferowania tylko ciupagi made in china i wyjazd kolejką na Gubałówkę? Sprawdźcie filmik, który pokazuje, że prawdziwe Zakopane to góry, ludzie i niesamowite eventy!

Pamiętacie hasła „Zakopane umarło?”, „w Zakopanem nic się nie dzieje?”, „Zakopane straciło swój blask?” Miło nam poinformować, że serce Zakopanego bije… i to mocno! Najlepiej pokazuje to półtora minutowy filmik, który w ciągu 4 dni obejrzało łącznie 100 000 osób!

Jaki jest cel?

Powyższe video zostało stworzone przez grupę znajomych połączonych w organizacji Made in Zakopane. Nie mieli na projekt żadnych sponsorów, dotacji lub innych źródeł finansowania. Za prywatną kasę chcieli pokazać, że Zakopane pełne jest ludzi z pasją, którzy tworzą niesamowite rzeczy.

Z naszej strony mamy głęboką nadzieje, że video obiegnie całą Polskę i kolejna fala turystów w sandałach zastanowi się czy jest sens chodzić cały weekend po Krupówkach, a jedyną rzeczą, którą z takiego pobytu wywiozą to ciupaga made in china.

Pozdrawiamy Made in Zako i do boju!

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl