Zobacz trailery festiwalu Mountains on Stage

Już 12 grudnia 2022 godz. 19:00 bądźcie z nami na Warszawskiej edycji Mountains on Stage. Na naszym stoisku będzie czekać Grzesiek Dendys, który odpowie na wszystkie Wasze pytania.

?‍♀️Mountains on Stage – Warszawa https://fb.me/e/5nSA0QVEU

? Mountains on Stage – Kraków https://fb.me/e/6ODo7xpkz

? Bilety na to wydarzenie są już dostępne i możecie je nabyć ?

Warszawa: https://mountainsonstage.interticket.pl/program/mountains-on-stage-warszawa-6883

Kraków: https://mountainsonstage.interticket.pl/program/mountains-on-stage-krakow-6884

Na tegorocznej edycji festiwalu w programie pojawią się 4 wyjątkowe filmy:

From shade to light

trailer: https://www.youtube.com/watch?v=t8woGLyE7tw

Północna ściana Grandes Jorasses, styczeń 2022. Charles Dubouloz z uśmiechem na twarzy wyrusza w pionową wyprawę, która potrwa 6 dni. Pokonując kultowe Rolling Stones, jedną z najtrudniejszych tras w masywie Mont-Blanc, solo i zimą. Przygoda jego życia, ekstremalna, intymna i znakomicie sfilmowana przez Sébastiena Montaz-Rosseta. „From shade to light ” to rock’n’rollowa podróż, dzięki której przeżyjemy wspólnie jedno z najpiękniejszych wejść ostatnich dziesięcioleci!

Free rider

trailer: https://www.youtube.com/watch?v=C3QBXJw5F0k

Po „Zabardast” reżyser Jérôme Tanon powraca z filmem, w którym po raz kolejny miesza humor, wspaniałe krajobrazy, poezję i zjazdy wielkimi żlebami! Udamy się na Alaskę, krainę urzekających i technicznych śnieżnych grzbietów, w towarzystwie Victora Delerue (dwukrotnego zwycięzcy Freeride World Tour) i Sama Anthamattena, doskonale znanego bywalcom Mountain on Stage.

Nina and Katie in Yosemite

trailer: https://www.youtube.com/watch?v=nU48Mi7lxbM

W 100% kobiecy projekt, od produkcji po reżyserię i bohaterów, ten film przenosi do Yosemite, raju wspinaczkowego w oceanie granitu… Nina Williams, specjalistka w uprawianiu boulderingu, spotyka Katie Lambert, kobietę przyzwyczajoną do wielkich przygód w Yosemite. Ten wybuchowy duet, pokona jedną z najtrudniejszych tras w dolinie!

The vagabonds of Logan

trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Ij411VOtRIM

Przygoda przyjaciół na warunkach wrogiej choć i wspaniałej przyrody. Na wysokości 5959 m n.p.m. Mount Logan jest drugim najwyższym szczytem w Ameryce Północnej i na pewno jedną z najdzikszych gór na świecie. Aby ją zdobyć, Hélias Millerioux, Alex Marchesseau, Thomas Delfino i Gregory Douillard nie wybrali najłatwiejszej opcji, kierując się na wschodnią grań, gdzie 4000 metrów pionowego spadku nigdy wcześniej nie doświadczyło narciarza.

Do zobaczenia! ?

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl