Zapisz się na szkolenie skiturowe dla początkujących!

Ruszyliśmy z zapisami na skiturowe szkolenia dla początkujących. Będziemy uczyć się "foczenia" i zbierać kasę na fundacje Handicap!

Punktualnie o 20:00 (12.01.15) ruszy sprzedaż miejsc na szkolenia skiturowe dla początkujących. Do zapełnienia jest 40 miejsc + pójdzie z nami 15 osób z Fundacji Handicap Zakopane.

KOSZTY

14,76 zł – koszt uczestnictwa osoby z własnym sprzętem skiturowym
43,91 zł – koszt uczestnictwa osoby bez sprzętu (z czego 10zł idzie na konto fundacji)

* Na stronie wydarzenia podawaliśmy 10zł i 30zł – obecnie cena jest wyższa ponieważ musieliśmy dodać: podatek dochodowy, podatek vat i dochodzi jeszcze prowizja dla serwisu rezerwacyjnego <– taki kraj 🙁 🙁 🙁
** Na miejscu szkolenia dojdzie koszt zakupu biletu wstępu na teren parku – 5zł bilet normalny, 2,5zł ulgowy.
*** W systemie rezerwacji nie ma opcji ustawienia łącznej ilości miejsc bez względu na rodzaj biletu, dlatego jest 20 biletów ze sprzętem i 20 bez. Jeżeli bilety ze sprzętem zostaną szybciej wykupione, to można kupić bilet bez sprzętu, a dodatkową kwotę za sprzęt przelać (trzeba napisać w tej sprawie maila na kontakt@skitourowezakopane.pl)

CO JEST W CENIE ?

– Zajęcia z Przewodnikami Tatrzańskimi: Nauka podstaw chodzenia i zjazdu na skiturach oraz obsługa lawinowego abc (detektor lawinowy, sonda, łopata, czyli „ratunkowa trójca” potrzebna do odnalezienia zasypanego)
– Wspólna wycieczka na Kalatówki
– Ciepły poczęstunek w Zajeździe Kuźnice
– Wypożyczenie sprzętu skiturowego (dla osób z biletem za 43zł) w Chilli Sport lub Tatra Trade (5 dni przed rozpoczęciem eventu napiszemy kto, gdzie ma się zgłosić.)

HARMONOGRAM NA 28.02.16

09:00 – 10:00 – Dopasowanie sprzętu – 3 dni przed eventem wyślemy do każdego uczestnika maila, o której ma się zgłosić i do której wypożyczalni (Tatra Trade lub Chilli Sport).
10:00 – 10:30 – Spotkanie w Kuźnicach – przekazanie podstaw dotyczących techniki podchodzenia na skiturach
10:30 – 11:30 – Wycieczka z Kuźnic na Kalatówki – W trakcie podejścia instruktorzy będą pomagać w poprawie techniki właściwego „foczenia”
11:30 – 13:00 – Na Kalatówkach ćwiczenia z obsługi sprzętu takiego jak czekan, raki, lawinowe abc (detektor, łopata, sonda)
13:00 – 13:20 – Szybki wykład na temat „przepinania sprzętu”, czyli przygotowania sprzętu do zjazdu i samego zjazdu.
13:20 – 14:00 – Powolny zjazd do Kuźnic
14:00 – 15:00 – Ciepły posiłek w „Zajeździe Górskim Kuźnice” i „prelekcje” nt. skiturowych podróży.
PS: na wycieczkę pójdzie z nami grupa dzieciaków z fundacji. To będzie ich pierwsze skiturowe wyjście w góry i o ile nam wiadomo pierwsze takie wyjście na świecie. Nie ma rzeczy niemożliwych!

DLA KOGO?

Szkolenia są przeznaczone dla osób w każdym wieku, a jedynym wymogiem jest umiejętność jazdy na nartach w co najmniej stopniu podstawowym. Innymi słowy trzeba mieć w 100% opanowane skręcanie i hamowanie. Trasa zjazdu będzie bardzo prosta, ale porządne podstawy to konieczność!

KIM JESTEŚMY?

Skitourowe Zakopane.pl – internetowy przewodnik multimedialny po polskich Tatrach – poznaj skiturową moc naszych gór!
– Fundacja HandiCap (I love SKI Zakopane) – organizator integracyjnych zajęć sportowych dla dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych.
Skitour School – szkoła skiturowa

PARTNERZY:

– TOPR
– Tatrzański Park Narodowy
Zajazd Górski Kuźnice Zakopane
– Wypożyczalnia Tatra Trade
– Wypożyczelania Chilli Sport
– Obozy Tatra Running
Deuter

SYSTEM REZERWACJI

Miejsce zapełnione 🙁 Śledź stronę wydarzenia, gdzie uczestnicy moga przekazać bilet.

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl