Jeździj i Pomagaj!

30 stycznia na Polanie Szymaszkowa odbędzie się charytatywna impreza narciarska, podczas której będziemy wspierać fundacje HandiCap Zakopane

Tym razem mamy newsa dość nietypowego ponieważ dotyczy zawodów narciarskich, ale nie w wersji turowej, lecz alpejskiej. Piszemy o nich (i co więcej weźmiemy w nich udział) bo cel zawodów jest piękny – charytatywne wsparcie sportowców z niepełnosprawnością trenujących z Fundacją Integracji Przez Sport HANDICAP Zakopane. Fundacji będziemy również pomagać podczas naszego skiturowego szkolenia, o którym więcej dowiecie się tutaj. Poniżej przesyłamy parę szczegółów, które otrzymaliśmy od organizatora.

Informacja Prasowa

W dniach 30 i 31 stycznia 2016 w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej odbędzie się II edycja zawodów   12H SLALOM MARATON ZAKOPANE 2016.

Celem sportowym zawodów jest próba pobicia Rekordu Polski w 12-godzinnej jeździe po slalomie non-stop – przejechanie rekordowego dystansu.

Celem ideowym jest charytatywne wsparcie sportowców z niepełnosprawnością trenujących z Fundacją Integracji Przez Sport HANDICAP Zakopane .

30.01.2016 – formuła OPEN  – dla wszystkich zapisanych amatorów, zawodowców (od 15 roku życia)-  w tej formule każdy zawodnik może wystartować w 1 do 10 przejazdów! Numery startowe przydzielane wg. kolejności zapisów.

31.01.2016 – formuła PRO-TEAM – udział zawodników: na specjalne zaproszenie Fundacji HANDICAP Zakopane, oraz zwycięzca formuły OPEN –  w tej formule 30-osobowa drużyna jeździ rotacyjnie przez 12h.

Zapisy

Zapisy do 12h Slalom Maraton ZAKOPANE 2016 na stronie:
https://sport-timing.pl/…/zapisy-12h-slalom-maraton-zakopane

ulotka zawody open2016.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników narciarstwa alpejskiego: drodzy Narciarze, koniecznie dołączcie do nas!
Zabierzcie swoje Dzieci, Rodziny, Przyjaciół i Kolegów, którzy kochają narty !!! Wspólnie podejmiemy próbę pobicia Rekordu Polski w 12-godzinnej jeździe po slalomie na czas.

Do pobicia mamy 558 km! Przypominamy, ze zawody mają również cel charytatywny – każdy przejechany kilometr to konkretne  wsparcie dla naszych sportowców niepełnosprawnych.

Prosimy również o polubienie naszej strony  www.facebook.com/12H-Slalom-Maraton-Zakopane, gdzie zamieszczamy informacje i aktualności dotyczące imprezy,

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl