Wybieramy najlepszy filmik sportowy zimy 2015!

Na facebookowym fanpage’u Extreme Series (facebook.com/zawody.extreme.series) trwa konkurs pod tytułem „Festiwal Zimowych Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam”. Po trzech tygodniach nadsyłania konkursowych filmów przedstawiających różne sporty zimowe na stronie aplikacji konkursowej pojawiło się 66 produkcji pokazujących niesamowite przejazdy na nartach (oczywiście skitourowych również), snowboardach, a nawet rowerach! W ramach zapowiedzi festiwalu zakopiańscy narciarze – Szymon Styrczula i Andrzej Bargiel skoczyli na swój Tatrzański plac zabaw i nagrali taki oto spot:

https://www.youtube.com/watch?v=ac8xbxM0T1U

Od wczoraj, aż do 17 marca facebookowicze mogą oglądać i oddawać głosy na swoich faworytów. Twórca video, które otrzyma najwięcej punktów zgarnie kamerę Sony Action Cam AS200V z odbiornikiem GPS, a każdy facebookowicz, który zagłosuje również weźmie udział w losowaniu koszulek Extreme Series. I na tym nie koniec!

Nagroda publiczności jest jedną z trzech nagród, które zostaną rozdane! Pozostałe dwie to:

– Nagroda od portali, czyli 1000zł w gotówce otrzyma twórca video, które zdobędzie najwięcej głosów od partnerskich portali biorących udział w Festiwalu, czyli:
Portale narciarskie: Skimagazyn.pl, Skigo.pl, SkitouroweZakopane.pl, Backwards.pl
Portale informacyjne/sportowe: 24tp.pl, Podhale24.pl, MalopolskaOnline, Extremespace, Aktywni.pl
Portale snowboardowe: E-snowboard.info, Boardnews.pl, Snowboardowe.pl, Andegrand.pl
Portale rowerowe: Joy-ride.pl, MTB.pl, DH-zone.com

– Nagroda od jury (kamera Sony Action Cam Mini AZ1VR) w składzie Jan Krzysztof, Szymon Styrczula, Józek Gładczan, Agnieszka Gąsienica-Gładczan, Jan Stachoń-Tutoń, Szymon Syrzistie, Tomek Wolak.

Zapraszamy do głosowania i oglądania konkursowych filmików bo jest na co popatrzeć!

Link do aplikacji konkursowej: http://bit.ly/FestiwalFilmów

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl