Videorelacja ze szkoleń dla początkujących

Przez ostatnie 3 miesiące sporo czasu spędziliśmy na szkoleniach organizowanych przez Skitour School. Łącznie od stycznia odbyło się aż 7 edycji. Sprawdźcie jak to wyglądało

Przez ostatnie 3 miesiące sporo czasu spędziliśmy na szkoleniach organizowanych przez Skitour School. Łącznie od stycznia odbyło się aż 7 edycji. Początki jak wiadomo były trudne, bo śniegu nie było praktycznie w ogóle i pierwsza edycja szkoleń odbyła się w Tatrzańskiej Łomnicy, gdzie przywitało nas MORZE chmur! Niejednokrotnie jak wstawaliśmy z łóżka i widzieliśmy za oknem deszcz to zastanawialiśmy się – „za jakie grzechy?!”. Za każdym razem po kilku minutach marszu deszcz zmieniał się w śnieg, a warun robił się co najmniej fajny!
Poniżej znajdziecie krótką relacje z kompilacji szkoleń dla początkujących, a na fanpage’u Skitour School fotorelacje z wszystkich wypraw.

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl