„Pamiętamy o Karłowiczu” – videorelacja

7 lutego, w przeddzień rocznicy śmierci Mieczysława Karłowicza razem ze Stowarzyszeniem im. M. Karłowicza zorganizowaliśmy podchód pod jego kamień przy Małym Kościelcu, a następnie prelekcje połączoną z emisją filmu "Ojcowie i Synowie". Po co to wszystko? Bo nie damy zapomnieć o wielkich zakopiańczykach!

7 lutego, w przeddzień rocznicy śmierci Mieczysława Karłowicza razem ze Stowarzyszeniem im. M. Karłowicza zorganizowaliśmy podchód pod jego kamień przy Małym Kościelcu, a następnie prelekcje połączoną z emisją filmu „Ojcowie i Synowie”. Po co to wszystko? Bo nie damy zapomnieć o wielkich zakopiańczykach!

Uważamy, że Karłowicz powinien być symbolem Zakopanego, ponieważ idealnie łączy wartości, które powinniśmy promować – góry, skituring i muzykę. Mamy nadzieje, że ten event sprawi, że każdy turysta mijający kamień przeżegna się, a pytań p.t. „czy ten kamień ze swastyką to pomnik jakiegoś nazisty” po prostu nie będzie.

Widzimy się za rok!

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl