Szkolenia skiturowe Runda II

W najbliższy weekend (23-24.01) razem ze Skitour School zorganizujemy drugą edycje szkoleń skiturowych dla początkujących. Na szczęście śniegu powoli, ale systematycznie przybywa, dlatego szkolenia odbędą się w Tatrach

W najbliższy weekend (23-24.01) Skitour School zorganizuje drugą edycje szkoleń skiturowych dla początkujących. Na szczęście śniegu powoli, ale systematycznie przybywa, dlatego szkolenia odbędą się w Tatrach (poprzednie szkolenia odbyły się na Tatrzańskiej Łomnicy). W sobotę szkolenia z elementami ćwiczeń lawinowych przeprowadzimy na Hali Kondratowej, natomiast w niedziele przejdziemy się na wycieczkę na Myślenickie Turnie.

Program

SOBOTA 23.01

 • 10:15 (dla osób wypożyczających sprzęt) – zbiórka w Kuźnicach w wypożyczalni Chilli Sport
 • 10:30 (dla osób z własnym sprzętem) – zbiórka w Kuźnicach w wypożyczalni Chilli Sport
 • 10:30 – 10:50 – szkolenie teoretyczne ze sprzętu i podstaw podejścia
 • 10:50 – 12:50 – podejście na Halę Kondratową (3,3 km bardzo łatwej trasy).
 • 12:50 – 13:50 – ćwiczenia lawinowe na Hali Kondratowej
 • 13:50 – 14:25 – szkolenie z poprawnego przygotowania skiturów do zjazdu i nauka techniki zjazdowej
 • 14:30 – zakończenie szkoleńUwaga: przypominamy, że do kuźnic nie można wjechać własnym samochodem tylko trzeba użyć busa, który odjeżdża między innymi z ronda Kuźnickiego.

NIEDZIELA 24.01

 • 09:00 (wszyscy) – zbiórka w Kuźnicach w wypożyczalni Chilli Sport
 • 09:10 – 12:40 – rozpoczęcie wycieczki na Myślenickie Turnie, a na następnie Halę Goryczkową (i „polaka” jeżeli czas pozwoli)- po drodze instruktorzy będą korygować błędy w technice. Na jednym z podejść planowana jest również nauka podchodzenia z wykorzystaniem harszli. Prezentacja trasy >>tutaj<< (tylko etap 1)
 • 12:40 – dotarcie do Hali Gorczykowej lub „Polaka”, przepięcie i zjazd połączony z elementami ćwiczeń poprawiających technikę zjazdu
 • 13:00 – zakończenie wycieczki

Uwaga: O ostatecznej trasie decyduje instruktor w dniu zajęć (na podstawie warunków pogodowych, lawinowych i możliwości grupy). Jeżeli warunki pogodowe na to pozwolą to niedzielna wycieczka odbędzie się na Przełęcz Kondracką. Proszę również wziąć pod uwagę, że szkolenia lub wycieczka mogą się przedłużyć maksymalnie o godzinę.

Formularz Rejestracyjny

Zapisy odbywają się na stronie SkitourSchool.pl

Warunki Rezerwacji

Portal Evenea przez który odbywa się płatność online pozwala na rezygnacje i automatyczny zwrot wpłaty. Jeżeli natomiast rezygnacja nastąpi 24 godziny przed datą rozpoczęcia zajęć to zwrot następuje w postaci 50% całej kwoty. Firma Skitour School jest również płatkiem VAT i jest możliwość otrzymania faktury VAT z systemu.

Instruktorzy i grupy

Zajęcia prowadzą Zakopiańscy skiturowcy z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim tacy jak: Magda Derezińska-Osiecka, Kuba Brzosko, Marcin Dziubas, Agnieszka Szymaszek, Ewa Łukaszczyk, Ania Figura, Ariel Wojciechowski, Kasia Figura.
Nauką splitboardingu zajmują się: Tomasz „Tylas” Tylka, Mateusz Mróz.
W zajęciach grupowych na jednego instruktora przypada max 5 osób (średnio 3-4)

Dodatkowe Informacji

 • Mail: kontakt@skitourowezakopane.pl
 • Telefon: 694 325 271
WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl