Szkolenie Skiturowe – edycja #3

Ledwo skończyliśmy drugą edycje szkoleń skiturowych prowadzonych ze Skitour School, a już zaplanowaliśmy kolejny weekend ponownie dla początkujących. Tym razem w ramach sobotnich szkoleń odwiedzimy Centrum Lawinowe na Kalatówkach

Ledwo wróciliśmy z drugiej edycji szkoleń skiturowych prowadzonych przez Skitour School, a już pojawił się kolejny termin zajęć dla początkujących. Tym razem w ramach sobotnich szkoleń odwiedzimy Centrum Lawinowe na Kalatówkach, gdzie pracownicy TOPR razem z przewodnikami Skitour School poprowadzą ćwiczenia lawinowe.

Program na sobotę 30.01

  • 10:15 (dla osób wypożyczających sprzęt) – zbiórka przy rondzie Kuźnickim przed Tatra Trade
  • 10:30 (dla osób z własnym sprzętem) – zbiórka przy rondzie Kuźnickim przed Tatra Trade
  • 10:30 – 10:50 – szkolenie teoretyczne ze sprzętu i podstaw podejścia
  • 10:50 – 13:00 – podejście na Polanę Kalatówki (2,1 km bardzo łatwej trasy) – nauka poprawnej techniki podejścia, nauka „zakosów” (pokonywanie stromych odcinków)
  • 13:00 – 14:00 – ćwiczenia lawinowe na Polanie Kalatówki w ramach „Otwartych Dni Lawinowych” w Centrum Lawinowym
  • 14:00 – 14:25 – szkolenie z poprawnego przygotowania skiturów do zjazdu i nauka techniki zjazdowej
  • 14:30 – zakończenie szkoleń
szkolenia1

Uwaga: O ostatecznej trasie decyduje instruktor w dniu zajęć (na podstawie warunków pogodowych, lawinowych i możliwości grupy). Prosimy również wziąć pod uwagę, że szkolenia lub wycieczka mogą się przedłużyć maksymalnie o godzinę.

Formularz Rejestracyjny

UPDATE 27.01: NIESTETY EKIPA SKITOUR SCHOOL Z POWODU BRAKU ŚNIEGU (I BRAKU SZANS NA ŚNIEG) MUSIAŁA ODWOŁAĆ SOBOTNIE SZKOLENIA, POZOSTAŁE TERMINY DOSTĘPNYCH SZKOLEŃ ZNAJDUJĄ SIĘ >>TUTAJ<<
odwolanie-szkolen

Warunki Rezerwacji

Portal Evenea przez który odbywa się płatność online pozwala na rezygnacje i automatyczny zwrot wpłaty. Jeżeli natomiast rezygnacja nastąpi 24 godziny przed datą rozpoczęcia zajęć to zwrot następuje w postaci 50% całej kwoty. Firma Skitour School jest również płatkiem VAT i jest możliwość otrzymania faktury VAT z systemu.

Instruktorzy i grupy

Zajęcia prowadzą Zakopiańscy skiturowcy z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim tacy jak: Magda Derezińska-Osiecka, Kuba Brzosko, Marcin Dziubas, Agnieszka Szymaszek, Ewa Łukaszczyk, Ania Figura, Ariel Wojciechowski, Kasia Figura.
Nauką splitboardingu zajmują się: Tomasz „Tylas” Tylka, Mateusz Mróz.
W zajęciach grupowych na jednego instruktora przypada max 5 osób (średnio 3-4)

szkolenia2
WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl