Spotkanie z ekipą Ski Magazynu w Willi Oksza

Ski Magazyn, czyli jedna z ciekawszych pozycji na naszym narciarskim rynku już 18'stego lutego zorganizujemy w Willu Oksza promocje swojego najnowszego numeru

Muzeum Tatrzańskie i Wydawnictwo Alpin Media serdecznie zapraszają w dniu 18 lutego (czwartek) o godzinie 18.00 do Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza, Zakopane, ul. Zamoyskiego 25 na promocję magazynu narciarskiego Ski Magazyn. Spotkanie poprowadzi Jakub Brzosko z Muzeum Tatrzańskiego.

Ski Magazyn to największe na polskim rynku pismo poświęcone narciarstwu i wypoczynkowi zimowemu: narciarstwu zjazdowemu (amatorskiemu i wyczynowemu), narciarstwu pozatrasowemu (freeride, skitouring, ski-alpinizm) i biegowemu. Tematyka każdego numeru obejmuje także opisy stacji zimowych w całej Europie, nowinki sprzętowe, wyniki World Ski Testu, współczesne tendencje w technice jazdy na nartach, reguły zachowania się w górach (bezpieczeństwo, lawiny), trendy w branży turystycznej, a także sylwetki ważnych dla gór postaci i historię narciarstwa. Na spotkaniu w Okszy obecni będą między innymi: Tomasz Osuchowski – współwłaściciel wydawnictwa Alpin Media, narciarz, ski-alpinista, Jarosław Gwiazdowski – prezes Wydawnictwa Alpin Media, Krzysztof Burnetko – redaktor naczelny Ski Magazynu, narciarz-podróżnik, współpracujący od 2000 r. z „Polityką”, Wojtek Szatkowski z Muzeum Tatrzańskiego – twórca przewodników skiturowych oraz osoby, które współpracują z redakcją. Dodajmy, że Ski Magazyn jest obecny na rynku od 2000 roku. Dotąd ukazało się 68 numerów w nakładzie od 6000 do 30 000 egzemplarzy. Dobrze działa także strona internetowa magazynu i cieszący się dużym zainteresowaniem facebook.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną na prezentacji multimedialnej najciekawsze artykuły z ostatnich numerów (m.in. o wyprawach Andrzeja Bargiela w Himalaje i Karakorum), filmy, ciekawostki ze świata nart, trochę historii i dzień dzisiejszy „białego szaleństwa”. Są też przewidziane i inne atrakcje. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy także darmowy pakiet numerów „Ski Magazynu” do rozdania. Poczęstunek zapewniają: restauracja „Toscana” w Zakopanem oraz Grzegorz Walczewski.

Serdecznie zapraszamy

Wstęp wolny

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl