Zapisy na darmową wycieczkę skiturową

7 lutego w ramach wydarzenia "Pamiętamy o Karłowiczu" mamy przyjemność zaprosić na darmową wycieczkę skiturową pod kamień Karłowicza

Jak już informowaliśmy na łamach naszego portalu, 7-8 lutego wraz ze Stowarzyszeniem im. Karłowicza zorganizujemy drugą edycję wydarzenia „Pamiętamy o Karłowiczu”. Nasz „event” rozpoczniemy od wycieczki skiturowej i pieszej pod Kamień Karłowicza, który znajduje się tuż pod zboczami małego Kościelca (w drodze na Czarny Staw Gąsienicowy).

Wycieczka Piesza

O 8:45 spotkamy się w Kuźnicach pod wypożyczalnią Chilli Sport (mapa) skąd wspólnie ruszymy pod Kamień Karłowicza. Na wycieczkę nie prowadzimy zapisów – wystarczy przyjść we wskazane miejsce 😉 Zalecamy aby zabrać ze sobą kijki, raki lub raczki.

Planowana trasa: Kuźnice –> Dolina Jaworzynki –> Hala Gąsienicowa –> Kamień Karłowicza –> Hala Gąsienicowa –> Boczań –> Kuźnice.

Czas: 8:45 – 14:30

Wycieczka skiturowa

O godzinie 8:00 również w Kuźnicach, pod wypożyczalnią Chilli Sport (mapa) spotkamy się z grupą skiturową, która pod bacznym okiem przewodnika tatrzańskiego ruszy na wspaniałą wycieczkę.

Planowana trasa: Kuźnice –> Przełęcz Nosalowa –> Hala Gąsienicowa –> Kamień Karłowicza (zjazd tą samą drogą).

Czas: 08:00 – 13:30

Wymogi:

Wycieczka przeznaczona jest dla osób, które miały już kontakt ze skiturami. Trasa naszej wycieczki będzie prosta, niemniej jednak nie jest przeznaczona dla osób, które chcą się nauczyć jazdy na skiturach (niestety nie będzie czasu ani możliwości na objaśnianie podstaw).

Uczestnicy muszą mieć ze sobą: zestaw lawinowego ABC, sprzęt skiturowy, kask

Zapisy na wycieczkę dostępne są poniżej (formularz pojawi się 1 lutego o 10:00):

Oto jak było rok temu

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl