Dlaczego Zakopane jest miastem cudów?

Już ósmego maja o godzinie 18:00 w restauracji „U Wnuka” odbędzie się spotkanie z Wojciechem Mrozem na temat niedawno wydanej książki pod tytułem „Zakopane – miasto cudów”. Publikacja jest zbiorem felietonów składających się na obraz współczesnego i historycznego Zakopanego. Nie brakuje w jej subtelnych ironii oraz pozytywnych historii.

Co więcej, wypełniona jest masą małych, niezwykle barwnych historii, które w dużej mierze kształtują Zimową Stolicę Polski. Oto jedna z nich:

Spotkanie z Wojciechem Mrozem poprowadzi Zbigniew Książek – polski scenarzysta i autor piosenek zespołu Brathanki, Piotra Rubika, Michała Bajora i wielu innych.

Znając poprzednie spotkania wyżej wymienionych Panów trzeba się przygotować na sporą ilość zabawnych anegdot z trafną puentą. Wstęp na promocje książki oczywiście jest darmowe, a restauracja „u Wnuka” znajduje się pod adresem Kościeliska 8a, Zakopanem Do zobaczenia

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl