Co jeszcze w lecie? Zapraszamy do szkoły rowerowej Bike School w Bielsku

Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to w obecnych czasach luksus! Od lat podczas zimy współpracujemy z profesjonalistami! W lecie również mamy szansę spotkać ich w odsłonie wspinaczkowej. Teraz do grona zajawkowych aktywności obok Mountain Climbing School dołącza Bike School! Marzyłeś o szkoleniu rowerowym skrojonym na miarę Twoich możliwości? ?‍♂️

Sprawdź ofertę Bike School : bikeschool.pl

2-DNIOWE SZKOLENIE ROWEROWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH

Jazda po górskich ścieżkach wymaga poczucia równowagi, umiejętności doboru odpowiedniej prędkości, czujnego obserwowania terenu i wielu innych umiejętności które nabędziesz podczas weekendowych kursów pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów z aktualnymi licencjami, m.in. pod okiem Grzegorza Dendysa. Oprócz zajęć praktycznych, duża dawka wiedzy teoretycznej przekazywana podczas zajęć prowadzonych we własnej sali wykładowej tuż przy trasach. Jazda po ścieżkach w Bielsku oraz po kompleksie w Szczyrku.

Uczestnik po szkoleniu nabędzie wiedzę z zakresu:

  • znajomości ustawień oraz serwisu roweru
  • znajomości prawidłowej postawy na rowerze
  • znajomości techniki hamowania
  • umiejętności skręcania i znajomości pokonywania przeszkód bezpiecznych oraz prawidłowych zjazdów z tras zielonych oraz niebieskich

Link do najbliższego szkolenia rowerowego LVL 1: sprawdź tutaj
Link do najbliższego szkolenia rowerowego LVL 2: sprawdź tutaj

Dla bardziej zaawansowanych również takie perełki jak Helibike w Szajcarii. Wyloty helikopterem z widokiem na Matterhorn, jazdy po największym szwajcarskim ośrodku rowerowym Bike Kingdom w Lenzerheid czy jazda po opuszczonej jaskini w Słowenii. Obozy organizowane w kultowych miejscach słynących z najdłuższych flow traili w Europie, dla grupy średnio-zaawansowanej wycieczka do Słowenii do jedynej na świecie, podziemnej trasy enduro Black Hole Trail! Wieczorne wykłady oraz video-analiza w cenie – a wszystko pod okiem doświadczonych licencjonowanych instruktorów – Grześka i Michała Dendysów. W pakiecie również ubezpieczenie, nocleg w klimatycznych miejscach niedaleko wyciągów, a dodatkowo zorganizowany transport na miejsce!

Link do oferty obozu w Austrii i Słowenii: sprawdź tutaj
Link do oferty obozu w Szwajcarii: sprawdź tutaj 

www.bikeschool.pl

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl