100 szczytów na nartach na 100-lecie niepodległości

Gdzie poczuć prawdziwą wolność jeśli nie w górach? Z tego założenia wyszedł Wojtek Szatkowski i na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę planuje zjechać na nartach ze 100 szczytów Polski! Oficjalna prezentacja projektu odbędzie się w czwartek, 9 listopada o godz. 18:00 w gmachu głównym Muzeum Tatrzańskiego.

Gdzie poczuć prawdziwą wolność jeśli nie w górach?

Wojtek Szatkowski to postać, której nie trzeba przedstawiać nikomu, kto pasjonuje się skitouringiem. Ten niezwykły narciarz i przewodnik tatrzański, który na swoim koncie ma ponad 500 zjazdów tatrzańskich tej zimy ma zamiar poprowadzić niezwykle ciekawy i ambitny projekt, związany ze 100 leciem odzyskania niepodległości przez Polskę.Wojtek Szatkowski to postać, której nie trzeba przedstawiać nikomu, kto pasjonuje się skitouringiem. Ten niezwykły narciarz i przewodnik tatrzański, który na swoim koncie ma ponad 500 zjazdów tatrzańskich tej zimy ma zamiar poprowadzić niezwykle ciekawy i ambitny projekt „Narciarstwo Wolności”, związany ze 100 leciem odzyskania niepodległości przez Polskę.

Projekt ten obejmuje wejścia na nartach ski-turowych na 100 szczytów polskich gór. 100 szczytów na 100-lecie niepodległości Polski. Od Bieszczadów po Karkonosze.

Oficjalna prezentacja projektu odbędzie się w czwartek, 9 listopada o godz. 18:00 w gmachu głównym Muzeum Tatrzańskiego. Wojtek opowie nam o swoich planach i szczegółach projektu oraz zaprezentuje kolejny przewodnik skiturowy swojego autorstwa („Polskie góry na nartach 01” – W. Szatkowski, Waldemar Czado i Roman Szubrycht).

Więcej informacji: Muzeum Tatrzańskie 

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl