Rozpoczęcie sezonu skiturowego i Krakowski Festiwal Górski

Już 7 grudnia spotkamy się z Wami na Krakowskim Festiwalu Górskiego podczas naszego wykładu, a tydzień później oficjalnie w Zakopanem rozpoczniemy sezon skiturowy. Z przytupem!

I oto nadszedł dzień kiedy w Zakopanem spadł śnieg. W samą porę bo dzisiaj (1 grudnia) rozpoczynamy kalendarzową zimę. Z tej okazji chcemy Was zaprosić na dwa wydarzenia z naszym udziałem:

Krakowski Festiwal Górski

Już 5 grudnia w Krakowie rozpoczyna się 17 edycja słynnego KFG. Tym razem organizatorzy poszerzyli wydarzenie o nowe miejsca jakim jest ICE Kraków. Program dosłownie pęka w szwach, a tak się milutko składa, że mamy zaszczyt być jego częścią. 7 grudnia o godzinie 16:45 w sali nr.8 Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wygłosimy prelekcje o najciekawszych miejscach do skiturowania w Polsce i Europie.

Dołącz do strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/422657571763244/ 

Sprawdź program KFG: https://kfg.pl/17-kfg/program-17-kfg/

Rozpoczęcie Sezonu Skiturowego

Tydzień później, czyli 14 grudnia spotkamy się w Kuźnicach na pierwszym oficjalnym rozpoczęciu sezonu skiturowego. Idea jest prosta – spotykamy się o 8 w Kuźnicach przed Mountain Explorers, w podgrupach idziemy na wycieczki skiturowe. Po południu wracamy i w Gościńcu Kuźnice robi apres ski… tour.

Szczegóły poznacie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/787150458364448/

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fskitourowezakopane%2Fvideos%2F2444946675740176

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl