Dolina Żarska ciągle otwarta!

Skiturowy sezon w polskich Tatrach już dawno zakończony, ale w Dolinie Żarskiej trwa w najlepsze. Jeszcze do 15 maja możecie foczyć ile wlezie!

Skiturowy sezon w Tatrach oficjalnie został zakończony 25 kwietnia. Podobnie jak w ubiegłbym roku szlaki dla skiturowców zostały zamknięte. Podobnie sprawa ma się po słowackiej stronie Tatr, z jednym (ale bardzo ważnym) wyjątkiem. Tym wyjątkiem jest Dolina Żarska, gdzie można foczyć aż do 15 maja, a jak donosi nasz znajomy Grzesiek Mądry – jest po czym! Dzisiaj (06.05.16) odwiedził Dolinę czego efektem są poniższe fotki.

A słowem komentarzu od Grześka „Warunki bardzo słabe… Tylko ostatnie 40 minut z foki, sam zjazd w mokrym ciężkim śniegu… Podchodząc trzeba dobrze wybrać linie zjazdów gdyż masa wystających kamieni i trawy Warunki dla koneserów lub desperatów.”

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl