12 Spotkania z filmem górskim zakończone (relacja video)

Jedna z najciekawszych imprez o tematyce górskiej zakończyła się w minioną niedzielę w Zakopanem. Spotkania z filmem to nie tylko, jak sama nazwa sugeruje „film”, ale również

Jedna z najciekawszych imprez o tematyce górskiej zakończyła się w minioną niedzielę w Zakopanem. Spotkania z filmem to nie tylko, jak sama nazwa sugeruje „film”, ale również cały cykl pobocznych eventów, które moim zdaniem są tak wartościowe, że mogłyby stanowić kompletnie osobną imprezę. Było mi dane zobaczyć i uścisnąć „grabunie” najlepszym wspinaczom na świecie i posłuchać historii rodem z filmu „Everest”. Bardzo ciekawym elementem wydarzenia był pokaz chodzenia na slacku rozwieszonym kilkanaście metrów nad samiućkimi Krupówkami. Stojąc w tłumie mijających mnie osób i patrząc jak Kamil Kluś pokazuje swoje skille nie mogłem powstrzymać się od śmiechu, kiedy rodzinki Januszy w sandałach były zdecydowanie bardziej zainteresowane kebabami na prajsie, niż pokazem. Na szczęście w Zakopanem cały czas jest spora grupa turystów, która docenia góry i takie pokazy.
Wisienką na torcie Spotkań jest Zako „Burdel” Powder. Drogi, które tworzą organizatorzy to istne piekło, ale poziom wspinaczki w Polszy jest cały czas niesamowity. H5 dla każdego kto zmierzył się ze ścianką. Po tym przydługawym wstępie zapraszam na pseudo relacje video.
Mateusz Mróz

WordPress Zakopane - Kraków: bystrzan.space
Sklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Skitouring to sport niebezpieczny, może prowadzić do kontuzji,
a w ekstremalnych przypadkach nawet do śmierci.

Staraliśmy się przygotować przedstawione materiały w sposób jak najdokładniejszy i tym samym z z zachowaniem zasad obowiązujących w górach, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Sponsorzy i Partnerzy projektu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl