Skitourowe Zakopane na Snow Expo w


Warszawie!

W najbliższą sobotę Stadion Narodowy w Warszawie stanie się areną Snow Expo; zimowych targów odzieży, sprzętu oraz akcesoriów narciarskich, snowboardowych i turystycznych. Nie zabraknie również znamienitych gości i ich prelekcji, jak choćby Andrzeja Bargiela czy Krzysztofa Wielickiego.

Nasz lawinowy wykład

Będziemy także i my! W Sali Konferencyjnej PGE Narodowego poprowadzimy wykład o tematyce lawinowej pt.: „10 złotych zasad bezpiecznego poruszania się po górach zimą”. Wykład poprowadzi Jakub Brzosko (przewodnik międzynarodowy UIMLA, ratownik TOPR, instruktor Skitour school), Mateusz Mróz (Skitourowe Zakopane, właściel Skitour School). Na wykład zapraszamy 27.X. o godzinie 14:00, ale to nie koniec atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy.


Fot. Katarzyna Sedlakova, w drodze na Rysy.

Wpadnij na stoisko!

Na targach SnowExpo pojawi się również stoisko SkitouroweZakopane.pl x SkitourSchool. Na stoisku będzie można:

• Potestować detektory – jak działają, czym się różnią.
• Pogadać o przygotowaniach do wypraw skitourowych Skitour school i nie tylko
• Dopytać o kwestie sprzętowe
• Kupić unikatowe rzeczy Skitourowego Zakopanego. 100% uzbieranej kwoty ze sprzedaży przeznaczamy na Fundację Centrum Leczenia Szpiczaka. Będzie to jedyna możliwość zakupu takich produktów jak: bluzy z kapturem czy koszulki SkitouroweZakopane.pl, butelki turystyczne firmy Hydroflask czy kubki górskie z logotypem portalu.
• Dla wszystkich, którzy zajrzą na nasze stoisko przygotowaliśmy bon promocyjny do wykorzystania na szkolenia skiturowe Skitour School i naklejki Skitourowego Zakopanego (+10 do kondycji na szlaku)

Bilety na Snow Expo

Nasz wykład jest za darmo, ale żeby wejść na Snow Expo wymagany jest bilet (ulgowy 19 zł, normalny 30 zł). Bilety można nabyć online: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-snow-expo-nie-tylko-dla-narciarzy-43819?id=211309
A program imprezy znajdziecie poniżej:

Partner strategiczny

Biuro Promocji Zakopanego
Partnerzy

Beneficjent

Copyright SkitouroweZakopane.pl 2021
Design by pxds.pl

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Podhalańska lokalna grupa działania współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LEADER

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013