Freeride’owy live z Grześkiem


Dendysem

Jak nauczyć się jazdy poza trasowej? Jak przygotować swoje ciało? Co zabrać? Na co uważać? A na koniec jak wygląda freeride w dzikim Kosowie – na te pytanie poznacie odpowiedz już 30 września o godzinie 19:00 na live’ie Skitour School.

Grzesiek Dendys niegdyś wielokrotnie stawał na pudle Mistrzostw Polski w carvingu, obecnie uczy początkujących freeriderów w Skitour School oraz przewodniczy komisji instruktorów zawodowych SITN PZN. W swoim narciarskim życiu odwiedził przeróżne restorty, w tym przez wiele lat szkolił w Stanach. Swoimi unikatowymi doświadczeniami podzieli się z Wami już 30 września w ramach spotkania w Crag Store w Krakowie. Dla tych natomiast, którzy są z odległych stron polski przygotowaliśmy relacje live. A dlaczego warto uczestniczyć?

  • Spotkanie poprowadzi Mateusz Mróz – założyciel Skitourowego Zakopanego oraz Skitour School, członek międzynarodowego teamu marki Volkl

  • Wspólnie opowiedzą o doborze sprzętu do freeride’u, freetouru, skitouru. Jak wybierać, żeby nie przepłacać?

  • Grzesiek opowie o technice freerideowej – opowieść zostanie poparta unikatowymi ujęciami, które zostały nakręcone minionej zimy w Tatrach, właśnie pod tego live’a

  • Grzesiek powie też o bezpieczeństwie – w jaki sposób minimalizować ryzyko wypadków poza trasą
    wspólnie opowiedzą o najlepszych miejscach freeride’owych – odbędzie się również premiera 10 minutowego filmu z Kosova, który był nagrywany przez miesiąc w ubiegłbym sezonie!

Dołącz do wydarzenia już teraz: https://www.facebook.com/events/923157911742173

Partner strategiczny

Biuro Promocji Zakopanego
Partnerzy

Beneficjent

Copyright SkitouroweZakopane.pl 2021
Design by pxds.pl

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Podhalańska lokalna grupa działania współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LEADER

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013