IX Charytatywne Spotkanie Górskie Im.


Hani i Mieczysława Król-Łęgowskich.

Już w najbliższy weekend (10-11. marca) w Eco Tatry Hotel w Kościelisku rozpocznie się IX Charytatywne Spotkanie Górskie Im. Hani i Mieczysława Król-Łęgowskich.

To coroczne spotkanie po raz kolejny ma nam przypomnieć postać Mieczysława Król-Łęgowskiego, człowieka o wielu pasjach takich jak; kolekcjonerstwo sprzętu narciarskiego, rzeźbiarstwo, kowalstwo oraz poezja. Przez 17 lat zmagania się ze szpiczakiem – nowotworem układu krwionośnego, Mieczysław Król-Łęgowski dawał przykład, że pomimo nieuleczalnej choroby można realizować swoje cele życiowe, pasje oraz marzenia. Cierpienie i pogarszająca się wraz z rozwojem choroby sprawność fizyczna nie zmieniły jego pogodnego i życzliwego charakteru – i jako taką osobę chcemy go zapamiętać.

Wsparcie krakowskiej Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka

Pamięć o znanym zakopiańczyku to nie jedyny powód, dla którego organizowane jest to wydarzenie. Jest to doskonała okazja do wsparcia Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka opiekującej się chorymi na szpiczaka oraz ich rodzinami.

Jednym z punktów programu Spotkania będzie charytatywna aukcja, która odbędzie się w sobotę, 10 marca o godzinie 16:30 w Eco Tatry Hotel (34-511 Kościelisko k. Zakopanego ul. Strzelców Podhalańskich 6) http://www.ecotatry-hotel.pl/
Pieniądze z aukcji oraz całej Imprezy będą przeznaczone na wsparcie Oddziału Klinicznego Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz na organizacje Turnusu Rehabilitacyjnego dla Pacjentów ze szpiczakiem plazmocytowym w Nałęczowie.

Nieco wcześniej tego samego dnia odbędzie się spotkanie między innymi z naszym Przyjacielem, Przewodnikiem Tatrzańskim i legendą skitouringu – Wojtkiem Szatkowskim. Zapraszamy o godzinie 15:00 do Hotelu Eco Tatry.

Sprzęt na wycieczkę skiturową zapewnia polecana przez nas wypożyczalnia TATRA TRADE

Butelki termiczne SkitouroweZakopane x HydroFlask do kupienia na aukcji

Portal SkitouroweZakopane.pl przekazuje na aukcje 3 unikatowe butelki termiczne zrobione specjalnie na tą okazje przez renomowaną firmę Hydroflask. Kolejne trzy są do kupienia w Kuźnicach w wypożyczalni Mountain Explorers o pojemnościach od 350ml do 950ml.
Całkowity dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie krakowskiej Fundacji.
Dodatkowo informujemy, że całkowity dochód ze sprzedaży w terminie 7-31.03 wszystkich rzeczy Skitourowego Zakopanego (z hydroflaszkami włącznie) zostanie przelany na konto Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka. Poniżej galeria ze zdjęciami naszych przykładowych gadżetów, oprócz butelek termicznych HydroFlask mamy również kubeczki, bluzy oraz koszulki:

Więcej informacji tutaj.

Partner strategiczny

Biuro Promocji Zakopanego
Partnerzy

Beneficjent

Copyright SkitouroweZakopane.pl 2014.
Design by pxds.pl

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Podhalańska lokalna grupa działania współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LEADER

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013