12 Spotkania z filmem górskim


zakończone (relacja video)

Jedna z najciekawszych imprez o tematyce górskiej zakończyła się w minioną niedzielę w Zakopanem. Spotkania z filmem to nie tylko, jak sama nazwa sugeruje „film”, ale również cały cykl pobocznych eventów, które moim zdaniem są tak wartościowe, że mogłyby stanowić kompletnie osobną imprezę. Było mi dane zobaczyć i uścisnąć „grabunie” najlepszym wspinaczom na świecie i posłuchać historii rodem z filmu „Everest”. Bardzo ciekawym elementem wydarzenia był pokaz chodzenia na slacku rozwieszonym kilkanaście metrów nad samiućkimi Krupówkami. Stojąc w tłumie mijających mnie osób i patrząc jak Kamil Kluś pokazuje swoje skille nie mogłem powstrzymać się od śmiechu, kiedy rodzinki Januszy w sandałach były zdecydowanie bardziej zainteresowane kebabami na prajsie, niż pokazem. Na szczęście w Zakopanem cały czas jest spora grupa turystów, która docenia góry i takie pokazy.
Wisienką na torcie Spotkań jest Zako „Burdel” Powder. Drogi, które tworzą organizatorzy to istne piekło, ale poziom wspinaczki w Polszy jest cały czas niesamowity. H5 dla każdego kto zmierzył się ze ścianką. Po tym przydługawym wstępie zapraszam na pseudo relacje video.
Mateusz Mróz

Partner strategiczny

Biuro Promocji Zakopanego
Partnerzy

Beneficjent

Copyright SkitouroweZakopane.pl 2014.
Design by pxds.pl

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Podhalańska lokalna grupa działania współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LEADER

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

jordan retro 7 gs jordan retro 7 black jordan retro 7 white jordan retro 7 grey jordan retro 7 gs jordan retro 7 jordan 7 retro black jordan 7 retro white jordan 7 retro grey jordan 7 retro gs jordan 12 retro jordan 12 retro black jordan 12 retro white jordan 12 retro grey jordan 12 retro gs jordan 12 retro gs jordan retro 12 black jordan retro 12 white jordan retro 12 grey jordan retro 12 gs asics tiger asics tiger black asics tiger white asics tiger grey asics tiger gs timberland boots timberland boots black timberland boots white timberland boots grey timberland boots gs